+90 537 938 5996
bilgi@muharremaydinlazer.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız uzun yıllardan beri sac işleme, kesim büküm kaynak kalitesi, teknoloji ve müşteri memnuniyetinin önemini kendisine ilke edinmiş konusunda uzman bir firmadır. Bünyemizde bulunan konusunda tecrübeli kadromuz ile lazer kesim, metal büküm, metal kaynak, malzeme dahil komple imalat hizmetlerinde ilk günkü gibi heyecan ve disiplinle devam etmektedir.

MUHARREM AYDIN LAZER alanda son teknoloji CNC Lazer Kesim ve CNC metal büküm tezgahlarıyla işlerini itina ile işlemekte ve şekillendirmektedir.

MUHARREM AYDIN LAZER müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı iş birliği, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleşmiştir. Tüm hizmetlerinde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu bilen MUHARREM AYDIN LAZER süreklilik için önce kalite felsefesi ile çalışmalarını sürdürmekte ve içinde bulunduğu sektörde her zaman kaliteyi arttırmayı hedefleyerek, sizlere hizmet sunmaya zevk ve heyecanla devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Deneyimli, dinamik ve yetkin kadrosuyla -girişimci, sürdürülebilir ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bütün ürün ve hizmetleri; kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde müşteri beklentilerini aşarak sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Tecrübemize ve kalite anlayışımıza ek olarak müşteri beklentilerinin ötesinde memnuniyet sağlayan kaliteli ve güvenilir ürünler ile hızlı ve işlevsel satış sonrası hizmet sunmak. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, her işi ilk seferinde doğru olarak teslim etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam kalite yönetimini ana hedef olarak kabul etmiş olan MUHARREM AYDIN LAZER; Kalite seviyesinin sürekli geliştirilmesi ile verimliliğin arttırılması ve süreklilik sağlanması için kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaktadır.

Firmamız devamlı olarak rekabet koşullarına uygun fiyatlara sahip, kaliteli makineler üreterek artan müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı kendine hedef seçmiştir. Biliyoruz ki bir firma hitap ettiği müşteri kitlesi tarafından talep alır. Müşterilerimiz güveninden dolayı bizi tercih etmiştir. Biz de bu güvene süreklilik sağlamayı, taahhüt ettiğimiz işlere programlanan sürelerde ve belirlenen maliyete uygun olarak ulaşmayı benimsedik. MUHARREM AYDIN LAZER olarak işin her noktasında kaliteyi ilke edinmiş bulunmaktayız.